Sokol Ruprechtice : FK Stráž pod Ralskem

TJ Sokol Ruprechtice : FK Stráž pod Ralskem

Branky : Penzič,Lukáš a Mišák

Žluté karty : Maty,Mišák,Penzič,Táďa,Ádys,David,tréňa

SESTAVA : SAM -ÁDYS,VOJTA,MIŠÁK - LUKY,TÁĎA,MATY,FILDA,DAVID- LUKÁŠ,PENZIČ

STŘÍDALI : DÁDA,PÁŤA,JAY JAY  připraven do branky Nikin

Včera jsme odehráli třetí těžké utkání v řadě,když jsme zajížděli na horkou půdu do Ruprechtic,kde nás čekal třetí celek tabulky a pokud jsme si chtěli zachovat teoretickou šanci na první místo nebo udržení druhého místa,museli jsme tam vyhrát a čekat na nějaké zaváhání Brodu s Jilemnicí.Bohužel ani jedno se nestalo a tak nejen,že jsme ztratili šanci na vítězství v kraji,budeme ve zbývajících třech utkáních zabrat abychom neztratili i krásné druhé místo.Rozhodčími zápasu byli pánové Kořínek,Tvaroha a Přinda.

Že nás nečeká v Ruprechticích nic lehkého jsme věděli již z podzimního vzájemného zápasu a z dosavadních jarních výsledků soupeře.Domácí trenéři své svěřence hecovali hned od první minuty,takže to byl na menším hřišti boj o každý balón.V první půli jsme měli více ze hry my a domácí se spíše soustředili na obranu.Ve 4 minutě se po pravé straně probíjel do vápna David,ale jeho polocentr - polostřelu zlikvidoval domácí brankář.V 15 minutě se ve vápně dostal k zakončení Luky,ale jeho střelu brankář Dušek vytáhl na tyč.V 19 minutě opět David centroval před branku,ale v nadějný pozici netrefil míč Táďa.A tak přišel ojedinělý útok domácích a zbytečná chyba vzadu Tádi,k míči se dostal domácí střelec Petrášek a střelou z 16 m k tyči dostal domácí do vedení 1:0.Ve 34 minutě mohl vyrovnat Mišák,ale branku netrefil.O dvě minuty později našel david před brankou zcela volného Lukáše a i když brankář Ruprechtic byl mimo branku,náš útočník trefil jediného bránícího obránce na čáře a stoprocentní šanci nevyužil.V závěru poločasu to pak vyhecoval domácí vedoucí Bergman,který nesportovně zatáhl ve hřišti při akci našeho kapitána a místo vyloučení dostal jen napomenutí žlutou kartou,stejně jako překvapený Mišák.Tím emoce na hřišti vzplály na maximum a konec poločasu a hlavně druhý poločas to hodně ovllivnilo.V poslední minutě pak mohl vyrovnat Maty,ale v nadějné pozici mu míč nesedl a branku netrefil.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním zápas otočit.Hned ve 42 minutě mohl vyrovnat David,ale domácího gólmana neprostřelil,stejně jako o dvě minuty jeho dvojče Ádys,tvrdou střelou z dálky.Pak jsme mohli dvakrát vyrovnat po rohu,ale ani Filda a ani Mišák své šance do branky nenasměřovaly.V 52 minutě navíc po druhé žluté kartě byl vyloučen domácí Škoda a tak jsme hru více otevřeli abychom vyrovnali.Jenže v 56 minutě sám na brankáře Míšák neuspěl a domácí začali využívat rychlé brejky do naší otevřené obrany.V 60 minutě po nedůrazu jednoho z našich obránců nám utekl Petrášek a našel před brankou zcela volného druhého útočníka Studeného a ten zvýšil na 2:0.V 67 minutě zachyboval Vojta a domácí kanonýr zvýšil už na hrozivých 3:0.V 70 minutě vykřesal naději aktivní Mišák,když našel našeho kanonýra Penziče a ten snížil na 3:1.V 73 minutě bylo ještě veseleji,to když Mišák našel před brankou Lukáše,ten sice první pokus nasměroval do tyče,ale dorážka už pak šla do sítě a bylo to 3:2.Jenže v 76 minutě čtyři naši obránci neuhlídali Petráška a ten se probil i přes Matyho a se štěstím zvýšil na 4:2.Kluci to ale nevzdali.Minutu na to házel Vojta dlouhý míč do vápna,kde hlavou prodloužil Lukáš na Mišáka a ten snížil na 4:3.Jenže na vyrovnání nezbývalo již moc času a jelikož domácí bránili celý zápas urputně ,tak už nás do nějaké větší šance nepustili a my prohráli v Ruprechticích 4:3.

Včera nám dali Ruprechtice školu z produktivity,když ze čtyř šancí dali čtyři góly!!!My se do připravené obrany nemohli moc dostat a když už jsme si vytvořili gólovky tak je nedokázali proměnit.To byl hlavní důvod včerejší prohry.Bohužel domácí vedoucí to opět zbytečně vyhecovali,takže se na hřišti stejně jako na podzim více jiskřilo a žlutilo než aby se hrálo.Tímto zápasem jsme si celkem zkomplikovali situaci v popředí tabulky a budem muset ve třech zbývajícíh zápasech zabrat,abychom před Ruprechticemi uhájili krásné druhé místo.V neděli nás čeká derby s Mimoní od 9,30 tak doufám,že se kluci hecnou a odčiní dvě porážky v řadě.